Ledelse og ansatte

Administrasjon

Åpningstider kontoret: 08.00-15.00
E-post: nordpolen@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 09 80 60
Ledelsen treffes hver dag etter avtale. 

Rektor med ansvar for 5. trinn og byomfattende gruppe

Silje Nilsen 
22 09 80 60/992 59 193
silje.nilsen@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor med ansvar for 1.-4. trinn

Gunhild Elle Løtveit
22 09 80 60/922 97 327 
gunhild.lotveit@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør med ansvar for 6.-8. trinn

Tsega Gaim Kebrab
22 09 80 60/ 415 22 917
tsega.gaim.kebreab@ude.oslo.kommune.no

Inspektør med ansvar for AKS

Kine Næss
22 09 80 60/472 71 229
kine.naess@ude.oslo.kommune.no

Kontorleder

Tilde Therese Laurendz Bornø Bakk
22 09 80 60/482 58 484
tildetherese.laurendzborno.bakk@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer 1.-4.trinn, Rådgiver 8.-10. trinn

Hilde Skarnes
22 09 80 60/482 86 231
hilde.skarnes@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer 5.-8.trinn

Ole-Vidar Hansen
22 09 80 60/916 96 584
ole-vidar.hansen@ude.oslo.kommune.no

Konsulent/vikarinnkalling/bibliotek

Ine Margrethe B. Øvrum
22 09 80 60/951 41 289
ine.ovrum@ude.oslo.kommune.no

IKT-ansvarlig og Administrasjonstøtte

Morten Pedersen
22 09 80 60/482 00 249
morten.pedersen@ude.oslo.kommune.no

Driftsleder

Morten Myhrmoen
22 09 80 60/900 69 149
morten.myhrmoen@ude.oslo.kommune.no

Helsesøster

Hege Beate Johansen
23 47 47 80/911 84 486
hege.b.johansen@bsa.oslo.kommune.no